v.v.Langweer

Welkom!

Jeugdvoetbal:

ZA 30 OKT

10.00UUR SJO RVLC JO13-1 - GORREDIJK JO13-1

10.30UUR VVSNEEKWITZWART JO10-2 - RVLC JO10-2

10.30UUR FLEVOBOYS JO8-1 - RVLC JO8-1

11.30UUR SJO RVLC JO15-3 - LANGEZWAAG JO15-1


ZA 6 NOV

09.00UUR RVLC JO8-1 - OLDEVESTE'54 JO8-1

10.00UUR RVLC JO10-2 BALK JO10-2

10.45UUR BALK JO13-2 - RVLC JO13-1

12.15UUR URK JO15-3 - RVLC JO15-3


ZA 13 NOV

10.00UUR FLEVOBOYS JO8-2 - RVLC JO8-1

10.00UUR SC EMMELOORD JO10-4 RVLC JO10-2


ZA 20 NOV

10.00UUR RVLC JO13-1 - GAVC JO13-1

10.15UUR FLEVOBOYS JO10-2 - RVLC JO10-2

11.30UUR RVLC JO15-3 - OLDEVESTE'54 JO15-3

11.50UUR SC JOURE JO8-1 - RVLC JO8-1


ZA 27 NOV

08.45UUR LSC1890 JO13-2 - RVLC JO13-1

09.00UUR RVLC JO8-1 - CWOLVEGA JO8-1

10.00UUR RVLC JO10-2 - SCHARNEGOUTUM JO10-?

10.30UUR GIETHOORN JO15-1JM - RVLC JO15-3


ZA 4 DEC

09.00 RVLCJO8-1 - HEERENVEENSEBOYS JO8-1

10.00UUR RVLC JO13-1 - AKKRUM JO13-1

10.15UUR NOK JO10-1 - RVLC JO10-2

11.30UUR RVLC JO15-3 - SC JOURE JO15-4


ZA 11 DEC

08.30UUR HEERENVEENSE BOYS JO13-2 - RVLC JO13-1

10.00UUR RVLC JO10-2 - SC EMMELOORD JO10-1

11.30UUR V.V.HEERENVEEN JO8-1 - RVLC JO8-1

12.00UUR C WOLVEGA JO15-2 - RVLC JO15-3


ZA 18 DEC

10.00UUR RVLC JO13-1 -MAKKUM JO13-1

--------------------------------------------------------------------

UITSLAGEN VAN O8,O9 EN O10 WORDEN NIET WEERGEGEVEN IN VOETBAL.NL(KNVB)

Voor overige wedstrijden van de RVLCombi zie  http://www.renado-vvi.nl/?dagid=955

Tevens voor afgelastingen ook bovenstaand mailadres.

Thuiswedstrijden van de SJO RVLC van JO8-1 / JO9-1 / JO13-1 en JO15-3 worden in Langweer gespeeld.

Voor afgelasting/verplaatsingen van wedstrijden van v.v.Langweer Jo8-1,Jo10-2,Jo13-1 en Jo15-3 belt u met jeugdsecretaris Nick de Jong 06-46545944

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SENIORENVOETBAL:

SENIOREN:

ZO 17 OKT

14.30UUR LANGWEER 1 - FC HARLINGEN 1


ZO 24 OKT

14.00UUR DE WALDEN 1 -LANGWEER 1


ZO 31 OKT

11.00UUR LANGWEER 2 - MILDAM 4

14.30UUR LANGWEER 1 - NICATOR 1


ZO 7 NOV

10.00UUR V.V.NIEUWESCHOOT 3 - LANGWEER 2

14.00UUR S.F.DEINUM 1 - LANGWEER 1


ZO 14 NOV

14.00UUR SC BOORNBERGUM 1 - LANGWEER 1


ZO 21 NOV 

11.00UUR LANGWEER 2 - OLDEHOLTPADE 4

14.30UUR LANGWEER 1 -MKV'29 1


ZO 28 NOV

11.00UUR V.V.LEMMER 3 - LANGWEER 2

14.00UUR ONB 1 - LANGWEER 1


ZO 5 DEC

11.00UUR LANGWEER 2 - VWC 2

14.30UUR LANGWEER 1 - BAKKEVEEN 1


ZO 12 DEC

10.30UUR KUINRE 3 - LANGWEER 2

14.00UUR DE SWEACH 1 - LANGWEER 1

WINTERSTOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


E-mailen
Bellen
Info