v.v.Langweer

Welkom!

Jeugdvoetbal:

Competitie:

Zaterdag 1 feb.2020

08.45UUR FLEVOBOYS JO11-3 - SJO RVLC JO11-2

09.00UUR SJO RVLC JO8-3 - OUDEHASKE JO8-1

10.00UUR V.V.HEERENVEEN JO9-2 - SJO RVLC JO9-2

10.15UUR SJO RVLC JO10-3 - BANT JO10-1G


ZATERDAG 8 FEB.2020

09.00UUR AKKRUM JO10-1 - SJO RVLC JO10-3

09.45UUR LSC1890 JO8-3 - SJO RLVC JO8-3

10.00UUR SJO RVLC JO9-2 - BALK JO9-2

11.00UUR SJO RVLC JO11-2 - BANT JO11-1


ZATERDAG 29 FEB.2020

09.00UUR VWC JO11-1G - SJO RVLC JO11-2

09.30UUR SJO RVLC JO8-3 - SC JOURE JO8-2

09.30UUR SLEAT JO9-1 - SJO RVLC JO9-2

10.30UUR SJO RVLC JO10-3 - SC JOURE JO10-4


ZATERDAG 7 MRT 2020

09.00UUR SWZ BOSO SNEEK JO8-3 - SJO RVLC JO8-3

09.30UUR SJO RVLC JO9-2 - CVVO JO9-4G

10.30UUR SJO RVLC JO11-2 - BALK JO11-3G

11.00UUR SJO RVLC JO10-3 - SWZ BOSO SNEEK JO10-2


ZATERDAG 14 MRT 2020

09.00UUR SJO RVLC JO8-3 - DWP JO8-1G

09.00UUR RKO JO9-1G - SJO RVLC JO9-2

09.00UUR DELFSTRAHUIZEN JO11-1 - SJO RVLC JO11-2

10.00UUR SJO RVLC JO10-3 - SWZ BOSO SNEEK JO10-2


ZATERDAG 28 MRT 2020

09.00UUR SJO RVLC JO8-3 - FFS JO8-1

09.00UUR DWP JO9-1G - SJO RVLC JO9-2

09.00UUR SJO RVLC JO10-3 - CREIL JO10-1G

09.00UUR TOLLEBEEK JO11-1 - SJO RVLC JO11-2


UITSLAGEN VAN O8,O9 EN O10 WORDEN NIET WEERGEGEVEN IN VOETBAL.NL(KNVB)

Voor overige wedstrijden van de RVLCombi zie  http://www.renado-vvi.nl/?dagid=955

Tevens voor afgelastingen ook bovenstaand mailadres.

Thuiswedstrijden van de SJO RVLC van J08-3 / JO9-2 / JO10-3 en JO11-2 worden in Langweer gespeeld.

Voor afgelasting/verplaatsingen van wedstrijden van v.v.Langweer Jo8,Jo9,Jo10,Jo11 belt u met jeugdsecretaris Nick de Jong 06-46545944

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SENIORENVOETBAL

PROGRAMMA COMPETITIE:

ZONDAG 19 JAN.2020

11.45UUR LANGWEER 1 - TERSCHELLING 1


ZONDAG 26 JAN.2020

11.00UUR LANGWEER 2 - NIEUWESCHOOT 3

14.30UUR LANGWEER 1 - ONB 1


ZONDAG 2 FEB.2020

12.00UUR RENADO 3 - LANGWEER 2

14.30UUR NICATOR 1 - LANGWEER 1


ZONDAG 9 FEB.2020

11.00UUR LANGWEER 2 - SC JOURE 2

14.30UUR LANGWEER 1 - DE WILPER BOYS 1


ZONDAG 16 FEB.2020

11.00UUR LANGWEER 2 - FFS 3

14.00UUR DE WALDEN 1 - LANGWEER 1


ZONDAG 23 FEB.2020

11.00UUR LANGWEER 2 - LEMMER 4

VRIJ LANGWEER 1

E-mailen
Bellen
Info