v.v.Langweer

Welkom!

Sponsoren van v.v.Langweer


Cafetaria-IJssalon 't Hoekje Langweer   http://www.cafetaria-langweer.nl



Terra Mannenmode Joure  http://www.terra-mannenmode.nl



Jaring de Wolff St.Nicolaasga  http://www.jaring.nl



Zeilmakerij Nieuwenhuis Langweer  http://www.zeilmakerijnieuwenhuis.nl



Booi Brothers Langweer  http://www.booibrothers.nl



Waal Friesland Langweer  http://waalfrieslandcatering.nl



Flyer Print Joure  http://www.flyerprint.nl



Langweerder Sloep/ de Twirre Langweer  http://www.langweerdersloep.nl 



Sellacq Holland Langweer  http://www.sellacq-holland.nl



Administratiekantoor Brinksma Langweer  http://www.brinksma.org



Autobedrijf Bosma St.Nicolaasga  http://www.autobedrijfbosma.nl



Installalatiebedrijf Hans Potijk Langweer  http://www.hanspotijk.nl



Slagerij Dol Langweer  http://www.slagerijdol.nl



Hoekstra Idskenhuizen BV Idskenhuizen  http://www.hoekstra-idskenhuizen.nl



Autobedrijf T.de Winter St.Nicolaasga  http://www.autobedrijfdewinter.nl



Cafe De Drie Zwaantjes Langweer  http://www.driezwaantjes.nl



Rabobank Sneek ZW Friesland Joure  http://www.rabobank.nl



Drankhandel Bouwhuis St.Nicolaasga  http://www.bouwhuis.nu



Jonkman Makelaardij Lemmer  http://www.jonkmanmakelaars.nl



Heineken Zoeterwoude  http://www.heinekennederland.nl



Pizzaria La Buona Cucina Langweer  http://www.labuonacucina.nl



Zijlstra Betonafwerking St.Nicolaasga  http://www.zijlstrabetonafwerking.nl



Dox Reclame Joure  http://www.dox.nl



Metaalhandel De Horne Joure  http://www.mdh-dehorne.nl



Wapen van Langweer Langweer  http://www.wapenvanlangweer.nl



Remmers Hoogeveen  http://www.remmersbv.nl



KWD Doetinchem  http://www.kwd.nl



Timmerbedrijf Brinksma Langweer  http://www.pabrinksma.nl



Bax Tegels Doniaga  http://www.baxtegels.nl



ITS B.V. Holwerd  http://www.its-holwerd.nl



Rooth Multiservice B.V. Sneek  http://www.rooth-multiservice.nl



Hart van Friesland Uitwellingerga  http://www.hartvanfriesland.com



Verkeersschool Valkema Joure  http://www.verkeersschoolvalkema.nl



Amasus Shipping Delfzijl  http://www.amasus.nl



Flynth Joure  http://www.flynth.nl



Assurantiekantoor S.de Vries Heerenveen  http://www.siebedevries.nl



Kraamzus Joure  http://www.kraamzus.nl



Collee Management BV Aerdenhout/Langweer Koevorderhuis 2 8525DN Langweer



van der Sluis Advocaten Leeuwarden  http://www.vandersluisvanderzeekalmijn.nl



Amennis Trading St.Nicolaasga  http://www.amennis.nl



Kielberg BV Uitzendbureau Heerenveen Fok 12 8441 BK Heerenveen 



ABD Renault Heerenveen  http://www.abdrenault.nl



Plezant Heerenveen Mode en Wonen Wettertoer 17 8442PC Heerenveen



Handelscentrum Soeting Joure  http://www.soeting.nl



Bista Lago Boornzwaag  http://www.bista-lago.nl



DJS Jachtservice Woudsend  http://www.djsjachtservice.nl



Brasserie Anders Langweer  http://www.brasserieanders.nl



De Tapperij Langweer  http://www.detapperijlangweer.nl



Glassport Joure  http://www.glassport.nl



Wassenaar Vastgoedadviseurs Langweer  http://www.wassenaarvastgoed.nl